Teslimat

Ödeme ve Teslimat

 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Banka hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme  imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Pratik Bilişim Telekominikasyon Bil. ve Arc. Hiz. Tic. San. Ltdi.Şti üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

4) Teslimat 

Şipariş etmiş olduğunuz ürünü aynı gün içinde teslim etmeye gayret ediyoruz. Yazılımın gecikmesi muhtemel durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde sitenin domain yönlendirmesini sunucularımıza yapınız. 

Sunucu Yönlendirme Adreslerimiz:

Nameserver 1: ns1.guzelhosting.com
Nameserver 2: ns2.guzelhosting.com
Nameserver 3: ns11.guzelhosting.com
Nameserver 4: ns12.guzelhosting.com

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden satın alınan hiçbir web yazlımın kaynak dosyaları teslim edilmeyecek olup, satılan web sitesi hizmetidir.

 

5) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.